پژوهشگران برتر جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد معرفی شدند

۲۷ آذر ۱۳۹۸ | ۱۴:۰۰ کد : ۱۲۳۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۶۸۵
هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در سالن اجتماعات بیمارستان فرهیختگان برگزار شد و پژوهشگران برتر این جشنواره معرفی شدند.

به گزارش خبرنگار حوزه آموزشی و پژوهشی گروه دانشگاه خبرگزاری آنا، در این مراسم از پژوهشگران برتر دانشگاه آزاد اسلامی با حضور دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، بیژن رنجبر قائم مقام، روح‌الله دهقانی فیروزآبادی معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری، جواد علمایی معاون علوم، مهندسی و کشاورزی، محسن نفر معاون علوم پزشکی و بابک نگاهداری رئیس پژوهشگاه و شبکه آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی تقدیر به عمل آمد.
از جمله محورهای انتخاب برترین‌های جشنواره می‌توان به پژوهشگر، کتاب، مقاله، طرح پژوهشی، رساله دکتری، پایان‌نامه کارشناسی ارشد، اختراع، ثبت پتنت بین‌المللی، مجله علمی، مجله نمایه شده در پایگاه‌های معتبر بین‌المللی، معاون پژوهش و فناوری، مرکز تحقیقات، انجمن علمی، ادبی و هنری، مرکز رشد و فناور اشاره کرد.
شرکت دانش‌بنیان، کارآفرین، آزمایشگاه، باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان، کارشناس پژوهش، آموزشکده، مدرسه، قرآن‌پژوه، کرسی‌های ترویجی و واحد دانشگاهی از دیگر محورهای انتخاب برترین‌های هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی است.
اسامی برگزیدگان هفتمین جشنواره فرهیختگان دانشگاه آزاد اسلامی در حوزه پژوهش:
زهرا دشت‌ بزرگی از واحد اهواز، شهاب شریعتی از واحد رشت، مسعود افرند از واحد نجف آباد، علیرضاصیداوی از واحد رشت، حسین سلطان‌زاده از واحد تهران مرکزی، ژینوس عسگرپناه از واحد پزشکی تهران و بهروز یحیایی از واحد شاهرود
همچنین دل آرا نعمتی پیرعلی از واحد کرج به عنوان پژوهشگر قرآنی انتخاب شد.
اسامی برگزیدگان در حوزه کتاب:
عبدالمجید طالب‌تاش از واحد کرج، اشرف کریمی نیک از واحد کرمان، مهدی صحراگرد از واحد مشهد، مریم قراچورلو از واحد علوم و تحقیقات، پریسا رزم آور از واحد همدان، احمدرضا همت از واحد نجف آباد، رضا تقوایی از واحد تویسرکان، علیرضا علی‌نژاد از واحد قزوین، فرهاد حسین‌زاده لطفی از واحد علوم و تحقیقات و علی‌اصغر رستگاری از واحد فلاورجان
اسامی برگزیدگان در حوزه مقاله:
مهدیه صادق‌پور از واحد تاکستان، نیما جعفری نویمی‌پور از واحد تبریز، سهیلا خویشتن‌دار از واحد قزوین، آرزو طهمورث‌پور از واحد خوراسگان، حامد حیاتی از واحد دهلران، مینا محمدی از واحد خوراسگان، داود کاظمی از واحد تبریز
اسامی برگزیدگان در حوزه طرح پژوهشی برون دانشگاهی:
حسینعلی لازمی از واحد بافق، حسین لاری یزدی از واحد بروجرد، فیروز حاج‌علی‌اکبری از واحد زنجان، محمود سینایی از واحد چابهار
همچنین حسن ستاری ساربانقلی از واحد تبریز به عنوان پژوهشگر برتر در حوزه کرسی ترویجی انتخاب شد.
اسامی برگزیدگان در حوزه اختراع برتر:
مرتضی به‌نام از واحد نجف آباد و عرشیا عرب از واحد نجف آباد(سما)
اسامی برگزیدگان در حوزه کارآفرین برتر:
محمد شهوازیان از واحد یزد و مهدی رحمانی از واحد رودهن
اسامی برگزیدگان در حوزه رساله دکتری:
زهره باقرزاده از واحد خوراسگان، علیرضا نصیری از واحد یزد و محمد دهقانی از واحد یزد
اسامی برگزیدگان در حوزه پایان‌نامه کارشناسی ارشد:
شهین شفیعی از واحد نجف آباد و مرتضی به‌نام از واحد نجف آباد همچنین علی نیازی از واحد تهران مرکزی به عنوان پژوهشگر برتر در حوزه معاون پژوهش و فناوری انتخاب شد.
اسامی برگزیدگان در حوزه مجله برتر:

احمدعلی فروغی ابری از واحد خوراسگان، مهرتاش معتمدی از واحد تهران جنوب،
اسامی برگزیدگان در حوزه مجله های نمایه شده در پایگاهthomson reuters,scopus,pubned در سال ۱۳۹۸:
مژگان فرزامی سپهر از واحد ساوه، حسین عباسپور از واحد دامغان، حمید هاشمی مقدم از واحد دامغان، مهدی سیف برقی از واحد قزوین.

اسامی برگزیدگان در حوزه واحدهای برتر:
معصومه طباطبایی رئیس واحد یزد، عباس فتاحی بافقی رئیس واحد بافق، محمد رضا ولی لو رئیس واحد مراغه، امیرضا نقش رئیس واحد نجف آباد و مرتضی موسی خانی رئیس واحد قزوین.
اسامی برگزیدگان در حوزه مرکز تحقیقات برتر:
هادی کارگر شریف آباد از واحد سمنان، حامد رحمانی از واحد قزوین، مریم مقیمیان از واحد نجف آباد
همچنین آراش جوایی از واحد شیراز در حوزه انجمن علمی، ادبی و هنری برتر انتخاب شدند و علی انصاری از واحد خوراسگان به عنوان مرکز رشد برتر انتخاب شد.
اسامی برگزیدگان در حوزه فناور برتر:
مهدی نبی از واحد خوراسگان، نوید نصیری زاده از واحد یزد
اسامی برگزیدگان در حوزه شرکت دانش بنیان برتر:
احسان فرشادی ار واحد تفت و کمال یاوریان لز واحد اردبیل
اسامی برگزیدگان در حوزه آزمایشگاه برتر:
سید کمال سیدی صاحباری از واحد تبریز، محمد حسین صالحی از واحد ایلام و شهاب شهرکی از واحد بروجرد.

همچنین مصطفی فخاریان از واحد سمنان به عنوان کارشناس برتر پژوهشی انتخاب شد.

اسامی برگزیدگان در حوزه باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان:
حسن حسین زاده از واحد اردبیل، سید امیر شمس نیا از واحد شیراز و فاطمه کهنی خشکبیجاری از واحد رشت

اسامی برگزیدگان در حوزه عضو برتر باشگاه پژوهشگران جوان و نخبگان:
سعید صدیقی از واحد شیراز، سید علی نورحسینی از واجد رشت و امیرحسین قادری از واحد کرمانشاه

همچنین بهنام آزادی از واحد اردبیل به عنوان آموزشکده برتر سما انتخاب شد
اسامی برگزیدگان در حوزه مدرسه سازمان سما برتر:
محبوبه باقریان از واحد سما بندرعباس، سید جواد موسوی سما زنجان، مریم حسینی شورابه از سما کرمانشاه، زهرا حبیب اللهی از سما نجف آباد، اهورا جعفری از سما کرمانشاه و پیمانه جاماسبی از سما لاهیجان


( ۴ )