در واحد علوم و تحقیقات:

جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی"قلم"  به کار خود پایان داد

۲۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱۴:۲۴ کد : ۱۴۳۰۲ اخبار
تعداد بازدید:۳۱۴
مراسم اختتامیه چهارمین و پنجمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی با عنوان «قلم»، در آمفی‌تئاتر دکتر حبیبی در واحد علوم و تحقیقات، با معرفی و تقدیر از نشریات برتر، آثار برتر و برگزیده‌های بخش ویژه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، این مراسم با حضور دکتر طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی  حجت الاسلام و المسلمین محمد شریفانی رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر فرزاد جهان‌بین معاون فرهنگی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی و دکتر فرشاد مهدی‌پور معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.
در این دوره از جشنواره نشریات دانشجویی که بیش از 11 هزار اثر دانشجویی در آن شرکت داشتند، با معرفی و تقدیر از برگزیده ها خاتمه یافت . در این جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، 10 نشریه دانشجویی واحد علوم و تحقیقات حضور داشتند که نشریه فرداد به مدیرمسئولی امیرعلی سپانلو و نشریه طراحی نوین به مدیرمسئولی فرشته فروغی، مقاله هانی بیدآباد با عنوان "طراحی صندلی غذای هوشمند کودک با ایجاد حس استقلال در غذاخوردن کودک" در نشریه طراحی نوین و مقاله انوشه ذاکری با عنوان "بررسی روش های استخراج روغن از دانه های روغنی" در نشریه  دنیای زیست شناسی حائز رتبه های برتر این دوره از جشنواره شدند و مورد تقدیر قرار گرفتند.
جهت دریافت نتایج برگزیدگان نهایی چهارمین و پنجمین جشنواره سراسری نشریات دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی «قلم» کلیک نمایید
 


( ۲ )