دستورالعمل نحوه برگزاری کلاس‌های درسی واحد علوم و تحقیقات صادر شد

۰۳ آذر ۱۴۰۰ | ۰۸:۵۳ کد : ۱۴۴۴۶ اخبار
تعداد بازدید:۱۷۹۲۴

دستورالعمل نحوه برگزاری کلاس‌های درسی در نیمسال اول سال تحصیلی 1401-1400 واحد علوم و تحقیقات، از سوی دکتر جمشید صباغ‌زاده قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در این واحد دانشگاهی صادر شد.
به گزارش روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، در این دستورالعمل که مبنی بر بخشنامه دانشگاه آزاد اسلامی و با توجه به مصوبات ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا و تغییرات رنگ بندی کرونایی صادر شده؛ آمده است:
1- کلیه کلاسهای درسی درتمامی مقاطع تحصیلی در روزهایی که برابر اعلام ستاد ملی مقابله با بیماری کرونا به رنگهای آبی وزرد اعلام میگردد، به صورت حضوری (با رعایت پروتکلهای بهداشتی) بدین ترتیب تشکیل خواهد شد.
الف: تشکیل کلاس‌های حضوری از 13 آذرماه صرفا در خصوص دروسی است که دارای ظرفیت حداکثر 30 نفر هستند. بدیهی است کلاس‌های درسی با ظرفیت بیش از 30 نفر همچنان به صورت مجازی برگزار خواهند شد.
ب: کلیه دروس عملی، کارگاهی، آزمایشگاهی و قسمت عملی دروس نظری–عملی در تمامی روزها (با رنگ بندی مختلف)که از 15 آبان شروع شده همچنان لازم الاجرا است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه خواهد یافت.
2- به منظور رعایت بیشتر پروتکل‌های بهداشتی، دانشکده‌ها به گونه‌ایی برنامه‌ریزی نمایند که حداقل 60درصد کلاس‌های درسی واحد دانشگاهی در روزهایی که برابر اعلام ستاد ملی مقابله با بیماری‌کرونا، به رنگ‌های آبی و زرد اعلام شده به صورت حضوری تشکیل گردد.
3- لازم است دانشکده ها در برگزاری کلاس‌های حضوری ضوابط مرتبط با پروتکل‌های بهداشتی را رعایت نمایند.
4- برگزاری مجموعا تعداد 16 جلسه کلاس(حضوری ومجازی) الزامی است.
    
                                                                                                              
 


( ۳۲۲ )