همزمان با آغاز به کار سال جدید و با حضور رئیس و کارکنان واحد علوم و تحقیقات، انجام گرفت:

۱۷ فروردین ۱۳۹۳ | ۱۴:۲۳ کد : ۹۰۷ اخبار
تعداد بازدید:۵۴۴
 همزمان با آغاز به کار سال جدید و با حضور رئیس و کارکنان واحد علوم و تحقیقات، انجام گرفت:

مراسم فاتحه خوانی و قرائت زیارت عاشورا بر مزار شهداء گمنام واحد علوم و تحقیقات

دکتر علی عباسپور، در جوار مقبره الشهدای واحد علوم و تحقیقات، با اشاره به نام گذاری سال جدید توسط مقام معظم رهبری، گفت: امید است، سالی که به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی، مزین شده برای تمامی مسلمانان جهان به ویژه دانشگاهیان، دانشگاه آزاد اسلامی و واحد علوم و تحقیقات سالی پر برکت باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی واحد علوم و تحقیقات، وی به تاکید مقام معظم رهبری بر لزوم توجه به سه بعد اقتصاد، علم و فرهنگ به منظور پیشرفت کشور، اشاره کرد و گفت: دو بعد علم و فرهنگ به طور مستقیم و بعد اقتصاد به طور غیر مستقیم مرتبط با دانشگاهیان است و معتقدم با توجه به این شاخص ها، دانشگاه می تواند در عرصه پیشرفت و توسعه کشور نقش آفرینی کند.

 دکتر عباسپور گفت: انشالله با دعای خیر ائمه اطهار ( ع) ، امام راحل(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا، جامعه دانشگاهی کشور در راستای تحقق اهداف امام خمینی(ره) و شهدای گرانقدر، در مسیر پیشرفت کشور و ایجاد جامعه اسلامی پیشرفته، متدین، نمونه و پرچمدار علم در جهان موفق و موید باشند.

گفتنی است رئیس و کارکنان واحد علوم و تحقیقات سال جدید را با فاتحه خوانی و قرائت زیارت عاشورا بر مزار شهدای گمنام این واحد آغاز کردند.